Technologové - zástupci vedoucího střediska výroby termoplastů / Strojírenští technici technologové, normovači

FirmaFORM s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 32 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

TECHNOLOGOVÉ - ZÁSTUPCI VEDOUCÍHO STŘEDISKA VÝROBY PLASTŮ

POŽADUJEME: požadujeme VŠ vzdělání - nejlépe chemicko-technologického, případně technického směru, znalost práce v IS Helios iNuvio výhodou, schopnost učit se novým věcem a získané dovednosti uplatňovat svědomitě a důsledně, základní znalost CAD software pro čtení výkresové dokumentace výhodou (případně možnost školení).
NÁPLŇ PRÁCE: vašimi úkoly bude návrh technologie dle požadavku zákazníka, zpracování technologických postupů a stanovení norem spotřeby práce, příprava a optimalizace detailního výrobního plánu, zvládnutí procesního systému práce dle ISO 9001.
NABÍZÍME: zvýšení kvalifikace dle potřeb pro nabízenou práci, možnost seberealizace v perspektivním oboru, finanční ohodnocení na základě vašich schopností a dovedností, podpora v dalším vzdělávání, podíl na zisku ve smluvních podmínkách o mzdě, závodní stravování zajištěno.
PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti v čase 7:00 - 14:00 hod nebo telefonicky paní Bc. Dominika Zemánková, tel.: 737 286 909, popř. emailem: [email protected]
Ov.e.: 1.3.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, základní znalost CAD softwaru
minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Střelná 220, 75612, Česko
mzda, plat (hrubý):od 32 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: závodní stravování

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:FORM s.r.o., IČ: 43874801
datum zveřejnění nabídky práce:01. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním